Wybierz język:

termoizolacja i antykorozja

Realizacje

Poniżej przedstawiamy realizacje naszych usług według lat działalności, co świadczy o ciągłym rozwoju, badaniu oczekiwań Klienta i dostosowywaniu swojej oferty do faktycznych potrzeb Klientów.

 

 

 

Nasza oferta

Podstawowym obszarem naszej działalności jest usługowe wykonywanie remontów i modernizacji różnego typu instalacji przemysłowych, a w szczególności chemicznych oraz petrochemicznych. Specjalizujemy się w wykonastwie prac antykorozyjnych, chemoodpornych, ślusarsko-mechanicznych, wytwarzaniu i montażu izolacji termicznych oraz montażu rusztowań modułowych.

Ochrona środowiska

Realizujemy zadania, które ze względu na zakres działalności mogą mieć wpływ na środowisko naturalne. Już od samego początku swojej działalności TERBUD dba o ochronę środowiska, która jest głęboko zakorzeniona w polityce naszej firmy.

ostatnie realizacje - galeria

Działalność społeczna

Odpowiedzialne działanie biznesu to droga do doskonałych wyników, ale również zrównoważonego rozwoju firmy. Niezwykle znaczące jest dla nas, aby działalność społeczna firmy była na stałe wpisana w strategię rozwoju przedsiębiorstwa - tylko perspektywiczna i spójna współpraca biznesu i ludzi związanych z firmą jest w stanie przynieść pozytywne efekty oraz korzyści niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdej społeczności. Prowadząc naszą działalność nigdy nie zapominaliśmy o obowiązkach społecznych, jakie według nas spoczywają na każdym przedsiębiorcy.

NAJNOWSZE REFERENCJE

NAJNOWSZE CERTYFIKATY