Wybierz język:

termoizolacja i antykorozja

Realizacje

Poniżej przedstawiamy realizacje naszych usług według lat działalności, co świadczy o ciągłym rozwoju, badaniu oczekiwań Klienta i dostosowywaniu swojej oferty do faktycznych potrzeb Klientów.

 

 

 

O firmie

Jesteśmy firmą o charakterze usługowym, która od ponad 20 lat - Rok założenia 1994 - specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie remontów, modernizacji oraz budowie instalacji przemysłu chemicznego i petrochemicznego. Co nas wyróżnia?. W szczególności doświadczona kadra, wdrażanie najnowocześniejszych oraz przyjaznych dla środowiska rozwiązań w zakresie usług

 

termoizolacyjnych, antykorozyjnych-chemoodpornych, ślusarsko-mechanicznych i montażowo - spawalniczych

 

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie zrealizować zamiary           i spełnić oczekiwania naszych stałych i potencjalnych Klientów.

 

 

 

Dysponujemy ponad 240-osobowym zespołem pracowników o najwyższych kwalifikacjach, który utrzymując stały kontakt  z Klientem, identyfikuje jego potrzeby i na bieżąco monitoruje poziom jego satysfakcji. Zapewniamy szeroki wachlarz usług uwzględniających specyfikę rynkową, standardy branżowe i wymagania indywidualne Klientów. Działamy progresywnie i szybko reagujemy na zmieniające się potrzeby rynku, dlatego cenimy sobie rozwój, badanie oczekiwań Klientów oraz analizę przydatności naszych usług dla odbiorców.

 

Do głównych atutów wspierających nas w systematycznej budowie sukcesu firmy należy zaliczyć:

  • świadczenie usług na wysokim, ustabilizowanym poziomie jakości,
  • realizację zleceń zawsze na czas,
  • kierowanie się kryteriami jakości przy wyborze dostawców i podwykonawców,
  • zatrudnianie ludzi o najwyższych kwalifikacjach, którzy świadomie utożsamiają się z celami firmy,
  • współpraca z jednostkami certyfikującymi i sprawującymi nadzór techniczny, m. in. UDT,
  • dysponowanie wysokiej klasy specjalistycznym sprzętem do przygotowywania powierzchni i aplikacji powłok ochronnych, spawalniczym oraz odpowiednim zapleczem warsztatowym do prefabrykacji płaszczy ochronnych izolacji termicznych wykonywanych  z wszelkiego rodzaju blach,
  • ciągłą współpracę z cenionymi producentami w zakresie doboru nowoczesnych technologii i sprzętu.